Aktuality

Zimní příprava pro rok 2019

Ještě poslední týden máme pěkné počasí, a proto budeme chodit na loděnici na vodu. V pondělí zůstávají tréninky pro starší na loděnici - dle počasí voda, běh, cvičení. Od 20.11. budeme všichni každé úterý chodit do tělocvičny na ZŠ Zelená. Ve středu bude pro starší trénink na loděnici a večer máme bazén na ZŠ v Hrabůvce. Ve čtvrtek bude vždy loděnice, podle počasí voda a po té pro starší cvičení ve fitcentru a pro naše mladší bude cvičení v loděnici. A pátek - bude vždy pro starší loděnice. V sobotu nebo neděli si občas uděláme výlet na hory - turistika, běžky atd. Vždy budete včas informováni.

Nová sezona

Informace pro závodníky!!!

Zima se pomalu plíží pryč, tak je čas začít trénovat na vodě. Tělocvična je stále k dispozici do konce dubna, ale využijeme ji pouze při nepříznivém počasí. Sledujte Messenger, kde vás budeme průběžně informovat o aktuální situaci. 

Všem děkujeme za velkou účast na brigádě. Udělali jsme hodně práce a připravili tréninkovou trať. Což je paráda. Děkujeme!!!

Tělocvična

Pozor!!!

Začíná nám zimní příprava. Proto od úterý budeme chodit do tělocvičny na ZŠ Zelená. Trénink je od 16:30 do 17:30.

Nový školní rok

Ahoj! Prázdniny jsou u konce a začíná nám opět škola. První trénink bude v úterý 5.9.2017 v 16:00. Těšíme se na všechny "staré" členy, ale i na nové. Vezměte si sebou kamarády a ukažte jim, co se vám u nás líbí. 

Duben 2017

Odemkli jsme si vodu a máme za sebou první víkendové tréninky (soustředění), čeká nás náročný program. Po Velikonocích budeme stále podle plánu trénovat. Blíží se nám první závody v Zábřehu na Moravě. Kdo pojede? Dušan rozhodne a dá vědět dostatečně včas. 22.-23.4. bude soustředění. Starší pojedou na kanál do Veltrus a malí závodníci budou trénovat v Ostravě.

 

Ukončili jsme sezónu 2018. Byla pro nás opět úspěšnější, než ta předchozí. Chválíme všechny naše závodníky za velké nasazení v trénincích a hlavně na závodech. Chtěla bych vyzdvihnout Annu Fabianovou za úspěšnou reprezentaci našeho klubu v Českém poháru žáků  (5. místo v hodnocení mladších žáků v kategorii K1) a naše juniorky Anetu a Natálii Minárové, které ukázaly své kvality v hodnocení Oblastního žebříčku ve slalomu pro Moravu. 

Chtěla bych tímto nesmírně poděkovat našim reklamním partnerům, kteří nás podpořili v našem nadšení a naší práci finanční částkou. 

Děkujeme:

Také nesmíme zapomenout poděkovat za podporu ze strany vodáckého klubu Posejdon, jmenovitě děkujeme Romanu Štolfovi, který je naším dobrým kamarádem, rádcem a pomocníkem a také děkujeme Loděnici pod hradem za útočiště, které nám již třetím rokem poskytuje.

 

Děkujeme