Aktuality

Zimní příprava pro rok 2019

Ještě poslední týden máme pěkné počasí, a proto budeme chodit na loděnici na vodu. V pondělí zůstávají tréninky pro starší na loděnici - dle počasí voda, běh, cvičení. Od 20.11. budeme všichni každé úterý chodit do tělocvičny na ZŠ Zelená. Ve středu bude pro starší trénink na loděnici a večer máme bazén na ZŠ v Hrabůvce. Ve čtvrtek bude vždy loděnice, podle počasí voda a po té pro starší cvičení ve fitcentru a pro naše mladší bude cvičení v loděnici. A pátek - bude vždy pro starší loděnice. V sobotu nebo neděli si občas uděláme výlet na hory - turistika, běžky atd. Vždy budete včas informováni.

Nová sezona

Informace pro závodníky!!!

Zima se pomalu plíží pryč, tak je čas začít trénovat na vodě. Tělocvična je stále k dispozici do konce dubna, ale využijeme ji pouze při nepříznivém počasí. Sledujte Messenger, kde vás budeme průběžně informovat o aktuální situaci. 

Všem děkujeme za velkou účast na brigádě. Udělali jsme hodně práce a připravili tréninkovou trať. Což je paráda. Děkujeme!!!

Tělocvična

Pozor!!!

Začíná nám zimní příprava. Proto od úterý budeme chodit do tělocvičny na ZŠ Zelená. Trénink je od 16:30 do 17:30.

Nový školní rok

Ahoj! Prázdniny jsou u konce a začíná nám opět škola. První trénink bude v úterý 5.9.2017 v 16:00. Těšíme se na všechny "staré" členy, ale i na nové. Vezměte si sebou kamarády a ukažte jim, co se vám u nás líbí. 

Duben 2017

Odemkli jsme si vodu a máme za sebou první víkendové tréninky (soustředění), čeká nás náročný program. Po Velikonocích budeme stále podle plánu trénovat. Blíží se nám první závody v Zábřehu na Moravě. Kdo pojede? Dušan rozhodne a dá vědět dostatečně včas. 22.-23.4. bude soustředění. Starší pojedou na kanál do Veltrus a malí závodníci budou trénovat v Ostravě.

 

1. a 2. ČPž byl uskutečněn díky finanční podpoře Moravskoslezského kraje

 

  

Pod záštitou náměstka promátora města Ostravy ing. Martina Štěpánka, PhD.

 

 

Kde nás najdete?

 

 

Připravili jsme si pro Vás malé instruktážní video, ať to máte trošku jednodušší s příjezdem. 

 

Prosíme o velkou opatrnost a POZOR!!! na cyklisty a chodce, budete se pohybovat na cyklostezce a stezce pro chodce. Nebojte se zákazů vjezdu, ten máme povolen.

Pozor, v okolí řeky a  Slezskoostravského hradu se budou o víkendu konat další akce, proto se tam bude pohybovat opravdu hodně lidí.

 

Kde si můžete postavit stany?

Toalety a bufet budou na loděnici. U stanového městečka bude jedno mobilní wc, jen pro případ nutnosti. Prosíme o používání přednostně toalet na loděnici. Děkujeme

Závod se koná cca 300 metrů od loděnice po proudu řeky. Výdej startovních čísel, veškeré informace, výsledková tabule a vyhlášení výsledků bude na loděnici.