Zimní příprava pro rok 2019

Ještě poslední týden máme pěkné počasí, a proto budeme chodit na loděnici na vodu. V pondělí zůstávají tréninky pro starší na loděnici - dle počasí voda, běh, cvičení. Od 20.11. budeme všichni každé úterý chodit do tělocvičny na ZŠ Zelená. Ve středu bude pro starší trénink na loděnici a večer máme bazén na ZŠ v Hrabůvce. Ve čtvrtek bude vždy loděnice, podle počasí voda a po té pro starší cvičení ve fitcentru a pro naše mladší bude cvičení v loděnici. A pátek - bude vždy pro starší loděnice. V sobotu nebo neděli si občas uděláme výlet na hory - turistika, běžky atd. Vždy budete včas informováni.

Nová sezona

Informace pro závodníky!!!

Zima se pomalu plíží pryč, tak je čas začít trénovat na vodě. Tělocvična je stále k dispozici do konce dubna, ale využijeme ji pouze při nepříznivém počasí. Sledujte Messenger, kde vás budeme průběžně informovat o aktuální situaci.

Všem děkujeme za velkou účast na brigádě. Udělali jsme hodně práce a připravili tréninkovou trať. Což je paráda. Děkujeme!!!

Tělocvična

Pozor!!!

Začíná nám zimní příprava. Proto od úterý budeme chodit do tělocvičny na ZŠ Zelená. Trénink je od 16:30 do 17:30.

Nový školní rok

Ahoj! Prázdniny jsou u konce a začíná nám opět škola. První trénink bude v úterý 5.9.2017 v 16:00. Těšíme se na všechny "staré" členy, ale i na nové. Vezměte si sebou kamarády a ukažte jim, co se vám u nás líbí.

Duben 2017

Odemkli jsme si vodu a máme za sebou první víkendové tréninky (soustředění), čeká nás náročný program. Po Velikonocích budeme stále podle plánu trénovat. Blíží se nám první závody v Zábřehu na Moravě. Kdo pojede? Dušan rozhodne a dá vědět dostatečně včas. 22.-23.4. bude soustředění. Starší pojedou na kanál do Veltrus a malí závodníci budou trénovat v Ostravě.

Již od roku 2012 existuje v Ostravě oddíl vodního slalomu a turistiky VK Tzunami. Nejprve fungoval jako oddíl pod spolkem vodáků Campanula. Sídlili jsme na loděnici pod silničním mostem v centru Ostravy. Od počátku jsme si získali své příznivce. V roce 2016 jsme se osamostatnili a jako spolek VK Tzunami Ostrava,z.s. s mládežnickou základnou 20 dětí mladších 18 let jsme se přestěhovali do krásných nových prostor (Loděnice pod hradem). Tento krok byl pro náš klub zcela zásadní a velmi prospěšnou změnou. Majitel objektu, Statutární město Ostrava, nám tímto velmi napomohl v rozvoji naší sportovní činnosti na území Moravskoslezského kraje. Každoročně pořádáme závody ve vodním slalomu na řece Ostravici v centru Ostravy pod Mostem Miloše Sýkory, zařazených do moravských oblastních závodů (Ostravské slalomy). V roce 2016 jsme byli požádáni o uspořádání 2 závodů zařazených jako Český pohár žáků a předžáků. Těmito akcemi si budujeme dobré jméno mezi ostatními organizacemi se stejným zaměřením v České republice. Naší snahou do budoucna je vytvořit přírodní slalomovou trať u Sýkorova mostu v centru Ostravy, kde budou moci nejen naši závodníci pravidelně několikrát týdně trénovat. Pravidelně se účastníme závodů ve vodním slalomu a naši nejmenší závodníci prokazují již první pěkné výsledky a umístění i na stupních vítězů. Již dnes nás můžete vidět trénovat. Tak nám držte palce a budeme rádi za jakoukoliv podporu.

Zapis v obchoním restíku