Aktuality

Kajakářská školička

Kajakářská školička je určena prioritně dětem z 1.- 3 třídy ZŠ.

Od roku 2021 začínáme s přípravkou pro náš závodní oddíl, která bude pod SVČ Ostrčilova v Ostravě. Podívejte se blíže...

Číst dál...

Český pohár žáků 2021

O víkendu 21.-22.8.2021 si žáci odjeli další závod ČPž a Mistrovství. Sára Michajlovičová vybojovala nakonec v celkovém hodnocení ČP mladších žáků 3. místo. Moc gratulujeme. Kryštof Kápka v celkovém pořadí 16. místo a Lukáš Kápka 9. mladší žák. Vše na kajaku. Moc gratulujeme. Ale sezóna nekončí a  my pokračujeme dále. 

Úžasným překvapením bylo setkání s olympioniky, kteří přijeli pozdravit závodníky a nejúspěšnějším předat medaile.

Fotografie ze závodů jsou na facebooku VK Tzunami

 

Pádluj s námi

"Pádluj s námi" je projekt oddílu vodního slalomu VK Tzunami Ostrava, který v roce 2021 realizujeme s podporou Moravskoslezského kraje. Projekt zahrnuje výcvik, sjezd a závody na lodích na řece Ostravici na loděnici v Ostravě.

Leták "Pádluj s námi 2021" (.jpg) 

Číst dál...

Zimní příprava pro rok 2019

Ještě poslední týden máme pěkné počasí, a proto budeme chodit na loděnici na vodu. V pondělí zůstávají tréninky pro starší na loděnici - dle počasí voda, běh, cvičení. Od 20.11. budeme všichni každé úterý chodit do tělocvičny na ZŠ Zelená. Ve středu bude pro starší trénink na loděnici a večer máme bazén na ZŠ v Hrabůvce. Ve čtvrtek bude vždy loděnice, podle počasí voda a po té pro starší cvičení ve fitcentru a pro naše mladší bude cvičení v loděnici. A pátek - bude vždy pro starší loděnice. V sobotu nebo neděli si občas uděláme výlet na hory - turistika, běžky atd. Vždy budete včas informováni.

Nová sezona

Informace pro závodníky!!!

Zima se pomalu plíží pryč, tak je čas začít trénovat na vodě. Tělocvična je stále k dispozici do konce dubna, ale využijeme ji pouze při nepříznivém počasí. Sledujte Messenger, kde vás budeme průběžně informovat o aktuální situaci. 

Všem děkujeme za velkou účast na brigádě. Udělali jsme hodně práce a připravili tréninkovou trať. Což je paráda. Děkujeme!!!

Za akce pro veřejnost zodpovídá Dušan Vavrla (T: 734 288 115 ) a Roman Štolfa (T: 721 012 222 )

Ve spolupráci s partnery (Vodáci Odry a Olše, z.s.) půjčujeme lodě a zajišťujeme vodácký program pro širokou veřejnost, rodiny s dětmi, školy, firmy na loděnici Ostrava a na vodních plochách v okolí. K nejoblíbenějším patří sjezdy řek (Ostravice, Odra, Opava, Olše). 

---

OSTRAVICE A LUČINA: Start i cíl je u Loděnice (pravý břeh). Půjčovna lodí.

OSTRAVICE: Start je u Loděnice (pravý břeh), cíl v Koblově na řece Odře 500 metrů pod soutokem Ostravice a Odry pod silničním mostem (levý břeh).

ODRA: Start je v Koblově na řece Odře 500 metrů pod soutokem Ostravice a Odry pod silničním mostem (levý břeh). Cíl je ve Starém Bohumíně (pravý břeh) nebo v Chalupkách (levý břeh), nebo v Zabelkově (levý břeh).

OPAVA: Start je v Háji ve Slezsku (levý břeh), cíl je v Děhylově (pravý břeh), nebo Třebovicích (levý nebo pravý břeh).

OLŠE: Start je v Dolní Lutyni-Věřňovicích (levý břeh), cíl je v Zabelkově (levý břeh) 500 m pod soutokem s Odrou za silničním mostem.

----

V roce 2024 realizujeme nový projekt Pádluj s dětmi, v rámci tohoto projektu realizujeme Vodácký příměstský tábor 2024

V roce 2023 jsme realizovali Vodácký příměstský tábor v srpnu 2023

V roce 2022 jsme realizovali Vodácký příměstský tábor v termínu 15.-19.8.2022.

V roce 2021 jsme realizovali pro veřejnost projekt Pádluj s námi.