Aktuality

Kajakářská školička

Kajakářská školička je určena prioritně dětem z 1.- 3 třídy ZŠ.

Od roku 2021 začínáme s přípravkou pro náš závodní oddíl, která bude pod SVČ Ostrčilova v Ostravě. Podívejte se blíže...

Číst dál...

Český pohár žáků 2021

O víkendu 21.-22.8.2021 si žáci odjeli další závod ČPž a Mistrovství. Sára Michajlovičová vybojovala nakonec v celkovém hodnocení ČP mladších žáků 3. místo. Moc gratulujeme. Kryštof Kápka v celkovém pořadí 16. místo a Lukáš Kápka 9. mladší žák. Vše na kajaku. Moc gratulujeme. Ale sezóna nekončí a  my pokračujeme dále. 

Úžasným překvapením bylo setkání s olympioniky, kteří přijeli pozdravit závodníky a nejúspěšnějším předat medaile.

Fotografie ze závodů jsou na facebooku VK Tzunami

 

Pádluj s námi

"Pádluj s námi" je projekt oddílu vodního slalomu VK Tzunami Ostrava, který v roce 2021 realizujeme s podporou Moravskoslezského kraje. Projekt zahrnuje výcvik, sjezd a závody na lodích na řece Ostravici na loděnici v Ostravě.

Leták "Pádluj s námi 2021" (.jpg) 

Číst dál...

Zimní příprava pro rok 2019

Ještě poslední týden máme pěkné počasí, a proto budeme chodit na loděnici na vodu. V pondělí zůstávají tréninky pro starší na loděnici - dle počasí voda, běh, cvičení. Od 20.11. budeme všichni každé úterý chodit do tělocvičny na ZŠ Zelená. Ve středu bude pro starší trénink na loděnici a večer máme bazén na ZŠ v Hrabůvce. Ve čtvrtek bude vždy loděnice, podle počasí voda a po té pro starší cvičení ve fitcentru a pro naše mladší bude cvičení v loděnici. A pátek - bude vždy pro starší loděnice. V sobotu nebo neděli si občas uděláme výlet na hory - turistika, běžky atd. Vždy budete včas informováni.

Nová sezona

Informace pro závodníky!!!

Zima se pomalu plíží pryč, tak je čas začít trénovat na vodě. Tělocvična je stále k dispozici do konce dubna, ale využijeme ji pouze při nepříznivém počasí. Sledujte Messenger, kde vás budeme průběžně informovat o aktuální situaci. 

Všem děkujeme za velkou účast na brigádě. Udělali jsme hodně práce a připravili tréninkovou trať. Což je paráda. Děkujeme!!!

2012 - 2016

Již od roku 2012 existuje v Ostravě oddíl vodního slalomu a turistiky VK Tzunami. Nejprve fungoval jako oddíl pod spolkem vodáků Campanula. Sídlili jsme na loděnici pod silničním mostem v centru Ostravy. Od počátku jsme si získali své příznivce.

2016 - dodnes

V roce 2016 jsme se osamostatnili a jako spolek VK Tzunami Ostrava, z.s. s mládežnickou základnou 20 dětí mladších 18 let jsme se přestěhovali do krásných nových prostor (Loděnice pod hradem nyní Loděnice Ostrava). Tento krok byl pro náš klub zcela zásadní a velmi prospěšnou změnou. Majitel objektu, Statutární město Ostrava, nám tímto velmi napomohl v rozvoji naší sportovní činnosti na území Moravskoslezského kraje. Každoročně pořádáme závody ve vodním slalomu na řece Ostravici v centru Ostravy pod Mostem Miloše Sýkory, zařazených do moravských oblastních závodů (Ostravské slalomy). V roce 2016 jsme byli požádáni o uspořádání 2 závodů zařazených jako Český pohár žáků a předžáků. Těmito akcemi si budujeme dobré jméno mezi ostatními organizacemi se stejným zaměřením v České republice. Naší snahou do budoucna je vytvořit přírodní slalomovou trať u Sýkorova mostu v centru Ostravy, kde budou moci nejen naši závodníci pravidelně několikrát týdně trénovat. Pravidelně se účastníme závodů ve vodním slalomu a naši nejmenší závodníci prokazují již první pěkné výsledky a umístění i na stupních vítězů. Již dnes nás můžete vidět trénovat. Tak nám držte palce a budeme rádi za jakoukoliv podporu.

 

Zápis v obchodním rejstříku