Aktuality

Kajakářská školička

Kajakářská školička je určena prioritně dětem z 1.- 3 třídy ZŠ.

Od roku 2021 začínáme s přípravkou pro náš závodní oddíl, která bude pod SVČ Ostrčilova v Ostravě. Podívejte se blíže...

Číst dál...

Český pohár žáků 2021

O víkendu 21.-22.8.2021 si žáci odjeli další závod ČPž a Mistrovství. Sára Michajlovičová vybojovala nakonec v celkovém hodnocení ČP mladších žáků 3. místo. Moc gratulujeme. Kryštof Kápka v celkovém pořadí 16. místo a Lukáš Kápka 9. mladší žák. Vše na kajaku. Moc gratulujeme. Ale sezóna nekončí a  my pokračujeme dále. 

Úžasným překvapením bylo setkání s olympioniky, kteří přijeli pozdravit závodníky a nejúspěšnějším předat medaile.

Fotografie ze závodů jsou na facebooku VK Tzunami

 

Pádluj s námi

"Pádluj s námi" je projekt oddílu vodního slalomu VK Tzunami Ostrava, který v roce 2021 realizujeme s podporou Moravskoslezského kraje. Projekt zahrnuje výcvik, sjezd a závody na lodích na řece Ostravici na loděnici v Ostravě.

Leták "Pádluj s námi 2021" (.jpg) 

Číst dál...

Zimní příprava pro rok 2019

Ještě poslední týden máme pěkné počasí, a proto budeme chodit na loděnici na vodu. V pondělí zůstávají tréninky pro starší na loděnici - dle počasí voda, běh, cvičení. Od 20.11. budeme všichni každé úterý chodit do tělocvičny na ZŠ Zelená. Ve středu bude pro starší trénink na loděnici a večer máme bazén na ZŠ v Hrabůvce. Ve čtvrtek bude vždy loděnice, podle počasí voda a po té pro starší cvičení ve fitcentru a pro naše mladší bude cvičení v loděnici. A pátek - bude vždy pro starší loděnice. V sobotu nebo neděli si občas uděláme výlet na hory - turistika, běžky atd. Vždy budete včas informováni.

Nová sezona

Informace pro závodníky!!!

Zima se pomalu plíží pryč, tak je čas začít trénovat na vodě. Tělocvična je stále k dispozici do konce dubna, ale využijeme ji pouze při nepříznivém počasí. Sledujte Messenger, kde vás budeme průběžně informovat o aktuální situaci. 

Všem děkujeme za velkou účast na brigádě. Udělali jsme hodně práce a připravili tréninkovou trať. Což je paráda. Děkujeme!!!


Místo výuky: Loděnice pod Slezskoostravským hradem a při nepřízni počasí v klubovně SVČ. Délka 2,5 trvání kroužku zahrnuje: 0,5 hod. přechod na loděnice (dozor zajišťuje SVČ); 90 minut přímé výuky a následně 30 min.cesta zpět (opět zajištěno dohledem pracovníka SVČ).V případě nepřízně počasí celá výuka 2,5 hod. bude probíhat v klubovně SVČ. V ceně kroužku je zahrnutý roční poplatek členství ve vodáckém klubu Tzunami Ostrava. Výuka zajištěna instruktory s licencí "instruktor vodní turistiky". Jedná se o přípravku do vodáckého oddílu.

 

Kód: 110115
Název: Kajakářská školička (vodáci)
Místo konání: Loděnice Ostrava
Hlavní vedoucí: SVČ
Věková skupina: 6-8 let
V ceně zahrnuto: Kompletní náklady pro činnost
Cena rok: 1600,- Kč
Datum zahájení: 15.09.2021
Datum ukončení: 15.06.2022
Dny konání: ST 14:30-17:00

Více na svcoo.cz ZDE (klikněte)

Kontakt: Dušan Vavrla 734 288 115