Aktuality

Kajakářská školička

Kajakářská školička je určena prioritně dětem z 1.- 3 třídy ZŠ.

Od roku 2021 začínáme s přípravkou pro náš závodní oddíl, která bude pod SVČ Ostrčilova v Ostravě. Podívejte se blíže...

Číst dál...

Český pohár žáků 2021

O víkendu 21.-22.8.2021 si žáci odjeli další závod ČPž a Mistrovství. Sára Michajlovičová vybojovala nakonec v celkovém hodnocení ČP mladších žáků 3. místo. Moc gratulujeme. Kryštof Kápka v celkovém pořadí 16. místo a Lukáš Kápka 9. mladší žák. Vše na kajaku. Moc gratulujeme. Ale sezóna nekončí a  my pokračujeme dále. 

Úžasným překvapením bylo setkání s olympioniky, kteří přijeli pozdravit závodníky a nejúspěšnějším předat medaile.

Fotografie ze závodů jsou na facebooku VK Tzunami

 

Pádluj s námi

"Pádluj s námi" je projekt oddílu vodního slalomu VK Tzunami Ostrava, který v roce 2021 realizujeme s podporou Moravskoslezského kraje. Projekt zahrnuje výcvik, sjezd a závody na lodích na řece Ostravici na loděnici v Ostravě.

Leták "Pádluj s námi 2021" (.jpg) 

Číst dál...

Zimní příprava pro rok 2019

Ještě poslední týden máme pěkné počasí, a proto budeme chodit na loděnici na vodu. V pondělí zůstávají tréninky pro starší na loděnici - dle počasí voda, běh, cvičení. Od 20.11. budeme všichni každé úterý chodit do tělocvičny na ZŠ Zelená. Ve středu bude pro starší trénink na loděnici a večer máme bazén na ZŠ v Hrabůvce. Ve čtvrtek bude vždy loděnice, podle počasí voda a po té pro starší cvičení ve fitcentru a pro naše mladší bude cvičení v loděnici. A pátek - bude vždy pro starší loděnice. V sobotu nebo neděli si občas uděláme výlet na hory - turistika, běžky atd. Vždy budete včas informováni.

Nová sezona

Informace pro závodníky!!!

Zima se pomalu plíží pryč, tak je čas začít trénovat na vodě. Tělocvična je stále k dispozici do konce dubna, ale využijeme ji pouze při nepříznivém počasí. Sledujte Messenger, kde vás budeme průběžně informovat o aktuální situaci. 

Všem děkujeme za velkou účast na brigádě. Udělali jsme hodně práce a připravili tréninkovou trať. Což je paráda. Děkujeme!!!

1. a 2. ČPž byl uskutečněn díky finanční podpoře Moravskoslezského kraje

 

  

Pod záštitou náměstka promátora města Ostravy ing. Martina Štěpánka, PhD.

 

 

Kde nás najdete?

 

 

Připravili jsme si pro Vás malé instruktážní video, ať to máte trošku jednodušší s příjezdem. 

{source}
<iframe width="520" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Hh-MQMWpfik" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
{/source}

 

Prosíme o velkou opatrnost a POZOR!!! na cyklisty a chodce, budete se pohybovat na cyklostezce a stezce pro chodce. Nebojte se zákazů vjezdu, ten máme povolen.

Pozor, v okolí řeky a  Slezskoostravského hradu se budou o víkendu konat další akce, proto se tam bude pohybovat opravdu hodně lidí.

 

Kde si můžete postavit stany?

Toalety a bufet budou na loděnici. U stanového městečka bude jedno mobilní wc, jen pro případ nutnosti. Prosíme o používání přednostně toalet na loděnici. Děkujeme

Závod se koná cca 300 metrů od loděnice po proudu řeky. Výdej startovních čísel, veškeré informace, výsledková tabule a vyhlášení výsledků bude na loděnici.